HomeContactSitemap

VI Міське свято "На каву до Львова"

28 September 12 17:00

28-30 вересня

Площа Ринок (північна сторона)

Міське свято «На каву до Львова» одне з найочікуваніших свят, що вже перетворилось на справжній осінній символ міста. Для того, щоб заполонити Львів ароматом кави та атмосферою свята, до участі буде залучено рекордну кількість кав’ярень та облаштовано «Великий Кавовий ярмарок»

ІІ Західноукраїнський Чемпіонат баріста

28 September 12 17:00

28-29 вересня

Площа Ринок

 

До участі у чемпіонаті збираються найкращі баріста зі Львова та західного регіону України, зокрема представники кав’ярень, що беруть участь у святі. Головний приз чемпіонату - поїздка до Києва на національний Український Чемпіонат Баріста.

Олег Скрипка влаштовує у Львові «Українські Етно-Диско вечорниці»

26 June 12 20:00

"УКРАЇНСЬКІ ЕТНО-ДИСКО ВЕЧОРНИЦІ" - сучасне втілення традиційних українських вечорниць - яскраве мандрівне танцювально-розважальне дійство, яке презентує широкому загалу народні пісні, танці та щиру українську душу, запрошуючи відвідати світ музики, поезії, давніх народних звичаїв та надсучасних танцювальних ритмів.

Територія гостинності «LeoFan»

08 June 12 12:00

В період Чемпіонату Європи з футболу з 8 червня до 1 липня, один з найзеленіших парків Львова – Парк культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького, буде перетворено у територію гостинності «LeoFan».

ДДТ у Львівській Опері. Камерна програма "Сольник"

01 March 12 19:00

Всі пісні пов'язані між собою віршами Юрія Шевчука, які читає сам автор. Програма «Сольник» - це не просто набір пісень, а гармонійне поєднання живого тексту і музики, що створює враження єдиної драматичної дії з сюжетом, наповненим простором образів, створюваних групою прямо на сцені протягом концерту.

Відображено результати 31 - 35 із 97

< Попередня

1

2

3

4

5

6

7

Наступна >