HomeContactSitemap

Проект ІВАСЮК. Перезавантаження

03 March 15 18:00

Пісні  відомого українського композитора та поета Володимира Івасюка знову лунатимуть у місті Лева. Організатори готують «Проект Івасюк. Перезавантаження», із новими виконавцями,  несподіваними дуетами та аранжуванні. Концерт відбудеться 3 березня на сцені Львівської Опери.

«До Проекту долучились найкращі українські виконавці. Кожен з них по-своєму розуміє та інтерпретує музику Івасюка, але всі разом вони роблять це дуже талановито і  душевно. Ми підготували цілком нову програму, змінили склад учасників, готуємо нове аранжування пісень, щоб надати творам Івасюка масштабнішого і осучасненого звучання», - зазначив Андрій Сидор, продюсер «Проекту Івасюк. Перезавантаження».

За його словами, сьогодні як ніколи українцям потрібно розвивати свою музику, бо це є наше життя, наша культура. Проект Івасюк. Перезавантаження – суспільно актуальний та потрібний, він покликаний представили нову конкурентну українську музику.

Нагадаємо, що прем’єра «Проекту ІВАСЮК» відбулася у 2013 році з нагоди 64-ої річниці від дня народження Володимира Івасюка. В рамках проекту відбулося чотири аншлагові концерти у Львівській Опері, open-air на площі Ринок та концерт у столичному палаці «Україна».

Організатор Проекту: компанія «ДікАрт».

[замовити квиток]

Дата проведення: 03 March 15
Час проведення: 18:00
Місце проведення: Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької

Вартість квитків: