HomeContactSitemap

"Дік-Арт" привіз до Львова Олімпійський вогонь

У середу, 30 серпня 2004 р. на площі перед Львівською оперою відбулася акція "Олімпійський вогонь у твоєму серці"

У середу біля Львівського оперного театру знову було людно. На відкритій сцені виступали добре відомий український хіп-хоп-гурт “Тартак” і російська рок-група “Чайф”.

“Затягнути” кумирів багатьох до Львова зуміла компанія “Самсунг”, яка проводить шоу-естафету “Олімпійський вогонь у твоєму серці”. Як відомо, генеральним спонсором олімпійської збірної України з 2000 р. є “Самсунг Електронікс”. Компанія підтримала українську команду на минулій літній Олімпіаді в Сіднеї, а потім і на зимовій — у Солт-Лейк Сіті. Але вершиною “спортивної” діяльності, яку компанія здійснює в усіх країнах через свої представництва, стало, безумовно, те, що “Самсунг Електронікс” став генеральним спонсором Олімпійських ігор в Афінах-2004 та генеральним спонсором олімпійської збірної команди України. В рамках акції, яка присвячена прибуттю Олімпійського вогню в Київ (цю знаменну подію очікують 5 липня), в найбільших містах України (а саме: в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпропетровську та Донецьку), відбуваються спортивно-розважальні заходи, під час яких влаштовують символічний хід Олімпійського вогню. Мета цих акцій – привернути увагу українців до Олімпійських ігор, аби вони підтримали земляків-олімпійців.

Та попри розмаїті конкурси, промови, виступи гімнастів і батутистів, феєрверки, передусім людей зібрали на акцію “Тартак” і “Чайф”. Ще на прес-конференції, яка відбулася за кілька годин до початку концерту, лідер “Тартака” Сашко Положинський запевнив журналістів, що група не використовуватиме цієї акції як промо-тур свого “свіжого” альбому “Музичний лист щастя”. “Ми знаємо, що людям подобаються як наші нові пісні, так і речі з попередніх альбомів, тож виконаємо і старі композиції, і найновіші, але які саме пісні гратимемо, визначимо безпосередньо перед концертом. Можу, проте, запевнити, що відіграємо насичену програму”. І Положинський дотримав слова, а його прогнози справдилися “на всі сто”. Адже публіка однаково шаленіла як під старі хіти, так і під нові пісні, які більшість із присутніх на площі того вечора чули, мабуть, уперше.

Ну а після “Тартака” концертну програму продовжили російські “монстри” рок-музики. Вийшовши на сцену, фронтмен Владімір Шахрін наголосив, що їхня група завжди була близькою до спорту і сповідує олімпійські принципи. Знаючи, мабуть, чимало легенд про ставлення до “москалів” у Львові (до речі, музиканти вперше приїхали у Львів), Шахрін зазначив, що “Чайф” перебуває поза політикою та поза кордонами. Втім вже після наступної його фрази львівська публіка готова була носити групу на руках. “Слава Україні!” – саме так привітав присутніх Шахрін. Екстаз молоді, яка зуміла розчути ці слова, передати важко. Воно й не дивно, адже не часто навіть українські гастролери так вітаються зі слухачами. Що ж до виступу, то, як завжди, “Чайф” відіграв професійно та “виклався” сповна, от тільки публіка воліла б і надалі стрибати під запальні ритми “Тартака”, а не вслухатися в лірику росіян. Хоча таке бажання не заважало аудиторії виконувати разом із Шахріним хіти групи.

У Львові акція відбулася за підтримки міського голови Любомира Буняка.

Проведенням акції з Олімпійським вогнем опікувалася у Львові компанія “Дік-Арт"