HomeContactSitemap

Відбулася акція “UMC — 10 років”

12 липня 2003 р.перед ЛНУ ім. І. Франка відбулася акція “UMC -10 років”. Ювіляри подарували львів’янам змагання з метання мобільних телефонів, екстрим-шоу і концерт “Океану Ельзи”. Проведенням акції з “Океаном Ельзи” опікувалася у Львові компанія “DikArt Event management”.

На відзнаку десятилітнього успіху UMC подарував Україні тур "Океану Ельзи": лідер телекомунікацій та лідер рок-музики цього літа – разом! Крім того, у кожному місті Туру відбулися змагання з метання мобільних телефонів, а також естрім шоу UXG Show за участю велотрайлістів і роллерів, також брейкденсерів і акробатів. Вхід на всі концерти - безкоштовний

Вже о 17-й годині площу заполонила молодь. Всі чекали чогось грандіозного. Та шоу “океанівців” чомусь відклали на дві години. Тому дехто пішов до кав’ярні за пляшкою пива, інші заходилися шукати дівчат, одягнутих у костюми мобільних телефонів, щоб взяти у них анкету і зареєструватися для участі у змаганнях з метання мобілок. Щасливців для змагань відбирали лише тридцять. Вони кидали мобільні телефони компанії UMC: хто далі, той власник новенької моделі “Samsung C100”.

Але у першому турі учасники жбурляли калькулятори. Львів’яни боролися за те, щоб увійти в десятку найкращих і вже у фіналі розбити справжній телефон. Організатори пообіцяли три призи: для автора найдовшого кидка, для дівчини-переможниці та для того, хто докине до фінішної прямої, яка знаходилася на відстані 60-70 метрів, свій власний мобільник, модель якого не повинна була бути старішою за 1997 рік.

Розпочалися майже олімпійські ігри. Дехто не вписувався у траєкторію майданчика, і калькулятори та мобільні телефони потрапляли до рук глядачів. Але найцікавіше було дивитися на тих, хто розбивав власний мобільник. Це ж треба, на “вірну смерть” кинути власну “Nokia 3310”! І ось кидає Дмитро Тупчій. Його телефон на очах у здивованої публіки перелітає найдальшу фінішну позначку і влучає в дерево, лякаючи глядачів, які пообсідали його гілки, як горобці.

Але щасливими власниками призів стали ті, хто влучив у майданчик: Андрій Кадай, який розбив власну “Nokia 3210”, Оксана Голинська та Роман Білецький - переможець-рекордсмен, який побив рекорд попередніх п’яти міст, де проводилася ця акція, і жбурнув мобільник за позначку 60 метрів. Шістьом учасникам цих змагань представники компанії “UMC” пообіцяли повернути нові телефони.

Далі до шоу долучилися екстремали: майстер велотріалу Шаман показував справжні дива на велосипеді. Глядачів розважали брейк-дансисти та ролери. В одного з екстремалів на роликах – українця Юрія Третяка - постійно падають штани, і це дуже привертає увагу глядачів. А ще їх захоплюють високі сальто Олексія Рочеца зі Санкт-Петербурга, який виконав 10 сальто через голову на честь 10-річчя мобільного зв’язку UMC.

Та найбільше люди чекали “Океан Ельзи”. Тільки привітання “добрий вечір” Славка Вакарчука зробило публіку шаленою. На площі стався емоційний вибух. Людей було стільки, що важко було навіть витягнути руки, щоб поаплодувати. Перед університетом зібралося близько 7-8 тисяч осіб. На концерті лунали і старий хіт “океанівців” “911”, і нова еротично-популярна “Кішка”, під яку багато закоханих цілувалися. Концерт завершився салютом.

Проведенням акції з “Океаном Ельзи” опікувалася у Львові компанія “DikArt Event management”.