HomeContactSitemap

Міжнародний джазовий фестиваль ALFA JAZZ FEST

  3-5 червня 2011 року компанія «Дік-Арт» працювала над організацією резонансної джазової події - Міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest, що об'єднав джазових меломанів з усієї України і величезну кількість гостей з інших країн.

 Цей рік - початок тривалої історії Міжнародного джазового фестивалю у Львові - Alfa Jazz Fest. Незважаючи на свою молодість, Фестиваль здобув звання однієї з найважливіших літніх музичних подій Східної Європи і наймасштабнішого джазового open-air фестивалю Україні.

 Alfa Jazz Fest - це 3 незабутні літні вихідні дні у Львові, прожиті у ритмі джазу.

 Сцени, які розташувалися в самому центрі міста - на Площі Ринок і на вулиці Валовій - представили слухачам відомих музикантів з України, Білорусі, Росії, Бразилії, США.

 На час фестивалю Alfa Jazz Парк культуриім. Б. Хмельницького було перетворено на великийфестивальний майданчик європейського масштабу. Головна сцена приймала джазових зірок світового рівня:   

    * Spyro Gyra (США)
    * John Scofield Quartet (США)
    * Bill Evans (Soulgrass) (США)
    * Jeff Lorber Fusion Superband (США)
    * Ron Carter Trio (США)

 

 

 

  Слухачами гала-концертів стали10 тисяч осіб, серед яких були відомі особистості, музиканти, актори, політики, з нетерпінням і захопленням зустрічали на сцені легендарних джазменів. Усього до Львова на Alfa Jazz Fest прибуло більше 100 музикантів. Відбулося більше 15 виступів джазових зірок.