HomeContactSitemap

Новорічна корпоративна вечірка для працівників "Галнафтогазу"

16 грудня 2011 компанія "Дік-Арт" провела корпоративну вечірку для працівників "Галнафтогазу".Ця грандіозна подія відбулася у приміщені виставкового центру "Шувар" та зібрала понад 800 осіб.Гостей розважав  гурт "OT VINTA", запрошував до танцю балет "Життя", а ведучою вечора була неповторна Ольга Фреймут-  телеведуча "Нового каналу", відома за проектами "Підйом" , "Ревізор" та ін.

Оригінальний декор приміщення, елегантно задрапіровані столи, вишукані страви та елітні напої це все стало доповненням чудової атмосфери на світському вечорі.
Особливість події була у розділенні основної локації на різні зони – окрім основної гостям було облаштовано ігрову та відпочинкову VIP зону. Поміж концертною шоу-програмою гості  мали можливість зіграти в покер, зіграти в партію з більярду чи провести турнір з настільного футболу.

Увесь вечір у залі панувала атмосфера гарного настрою та не обійшлося і без подарунків. Керівництво концерну "Галнафтогаз" відзначило кращих своїх працівників за досягнення протягом року та вручили цінні подарунки та грошові винагороди.