HomeContactSitemap

Тільки для тебе» – на «біс» і востаннє

Московський балет “Тодес” вже вдруге показав у Львові свою програму “Тільки для тебе”. Цього разу - на “біс” і востаннє. А після 15 травня у Москві відбудеться прем’єра нової програми цього дитяти хореографа Алли Духової, до якої, зокрема, увійдуть модерні трактування фрагментів “Лебединого озера”.

Вже вдруге майстерніть солістів цього колективу викликала захоплення у публіки Львівського театру опери і балету ім.С.Крушельницької.

Спостерігаючи за експресивними па та філігранною акробатикою танцюристки Юлії Філіпової (на фото зліва), ніхто навіть не здогадувався, що півроку тому вона порвала на гастролях зв’язки спини, два місяці ходила по лікарнях, а потім ще два - входила у звичний режим роботи, не зважаючи на сильний біль. Юлія – професійний акробат і єдина танцюристка з України у зірковому складі цієї трупи. Вона з Донецька. Решта з’їхалися з Риги, Ташкента, Петербурга, Ростова-на-Дону, Воронежа, Астрахані, Москви тощо. На жаль, цього року Алла Духова заборонила своїм артистам давати інтерв’ю. Тур-менеджер “Тодеса” в Україні Леонід Ейсмонт розповів кореспонденту “ВЗ”, що це трапилося після того, як вона прочитала у Росії перекручене інтерв’ю однієї зі своїх танцівниць. Не менш жорстко відреагувала “залізна леді” російської хореографії і на те, що київська філія її школи називала себе в афішах “Балет “Тодес”, опускаючи слова “школа-студія”. Киян оштрафували. - Цього разу український тур “Тодеса” захопить Тернопіль, Чернівці, Львів, Кривий Ріг, Кременець, Полтаву, Харків, Суми, Одесу, - вів далі Леонід Ейсмонт. - У Чернівцях ми виступали впереше - і це був справжній тріумф. Артистів 15 хвилин не відпускали зі сцени оплесками.

Олена ЛАНЬ, "Високий Замок", 8 квітня 2003 Фото Андрія ГРИГОРАША