HomeContactSitemap

Орбакайте співала про найголовніше

Зі Львовом Крістіні Орбакайте явно не щастить. Позаторік співачка була вимушена перенести свій виступ у нашому місті через проблеми з голосовими зв’язками. Вона не витримала навантаження свого туру і фактично втратила голос. От і цього року перед виступом у Львівському цирку з програмою “Я подарю тебе любовь” Крістіна була вимушена звернутися до лікаря через ті самі проблеми.

Голос у неї ще не сів, але піґулки ковтати вже довелось. Наступного дня у Луцьку на неї чекав ще один концерт і певні процедури. Втім, попри проблеми, відпрацювала Крістіна за повною програмою. Співала наживо. Її візит організувала львівська агенція “ДікАрт”.

Співачка дещо набрала ваги, але на її хореографічну форму це не вплинуло. Здебільшого, вона виконувала старі пісні, але були і дві концертні прем’єри – “Просто любовь” та “Я к тебе не вернусь”. Співала про найголовніше - про кохання. Змінні деталі гардеробу Орбакайте вбирала просто на сцені: руду перуку, капелюх, синє боа, прозору накидку. На колонках лежав махровий рушник. Після швидких танців вона промокала ним обличчя. “Вибачайте за панібратство, - казала “зірка”. – Що треба для того, щоб зблизитися з людьми? Спочатку поговорити, потім випити, а потім до лазні сходити. Вважайте, що вже попарилися”.

Зал приймав її виступ “на ура”. Світив у темряві запальничками та мобілками. Правда, деякі надто пильні охоронці вимагали негайно загасити живі вогники. Крім того, вони смикали прихильників Крістіни за фотоапарати. (Перед початком шоу усім повідомили, що зйомки суворо заборонені. Виняток зробили тільки для фотографа “ВЗ.) “Пой со мной, Львов, и тебе станет легче, – радила Орбакайте. Їй одразу повірили жінки і діти, які почали підхоплювати пісні. “Дякую за те, що попри високі ціни на квитки , ви все-таки відвідали мій світ”, - сказала наприкінці шоу Крістіна і зникла за лаштунками з оберемком квітів.

Олена ЛАНЬ, "Високий Замок" 14.04.03Фото Володимира ГРИГОРАША