HomeContactSitemap

Корпоративний пікнік "Київстар"

   7 червня 2008р., компанія „Дік Арт” провела корпоративний пікнік для 1500 працівників "Київстар". Ця грандіозна подія відбувалася на Винниківському озері неподалік Львова.

  Цей традиційний пікнік зібрав працівників „Київстар” та їх сімей з усього Західного регіону. На величезній території озера було розміщено як дорослі так і дитячі ігрові майданчики. Київстарівці брали активну участь в змаганнях по футболу, волейболу, фрізбі, боях на конях чи  купинах, а також могли долучитись до лицарських поєдинків і постріляти з лука.

   Для наймолодших було організовано дитяче містечко з різноманітними іграми та атракціями. Там батьки могли безтурботно залишити своїх чад і насолоджуватись іграми та конкурсами для дорослих. Дітки мали змогу посміятись над виступами клоунів з народної циркової студії „Каскад”, долучитись до майстер-класу по аеродизайну, пострибати на батуті і поз’їжджати з надувних гірок чи просто побавитись в різноманітні ігри з артистами-вихователями. А також, вперше цього року всі бажаючі могли взяти участь у Першому творчому конкурсі талантів „Крок до зірок”.

  Ведучими пікніку були неповторна Ірма Вітовські та гуру Камеді Клаб Україна – Сергій Притула (Тернопільський Сірий). По закінченню свята на сцені виступив гурт „Тартак”.

   Такі ж пікніки паралельно відбувалися в Дніпропетровську, Києві, Харкові, Одесі та Криму. Понад 10 000 КИЇВСТАРІВЦІВ вирішили провести чудовий вихідний день разом з улюбленою компанією! Адже пікнік це простір, краса природи, свіже повітря. Нічого так не зміцнює командний дух, як спільний виїзд на природу!