HomeContactSitemap

Фан-зона "LeoFan"

Фан-зона «LeoFan» протягом ЄВРО 2012 комфортно розмістила понад 100 тис. вболівальників.

Щоденні трансляції матчів, всеукраїнські презентації музичних проектів, футбольні вечірки та багато інших особливостей вболівальники отримали у «LeoFan».

Протягом Чемпіонату Європи з футболу Львів успішно презентував себе в якості приймаючого міста. Однією з особливістю було облаштування у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького фан-зони «LeoFan», котра вирізнялась своєю унікальністю – адже це єдина у Європі фан-зона під накриттям.

Комфортні умови було створено за рахунок великого тентового накриття з прозорим дахом, розміром 50 х 50м та облаштуванням сидячих місць – «LeoFan» комфортно розміщав близько 4 тис. осіб одночасно. Забезпечити якісну трансляцію футбольних матчів компанія «Дік-Арт» вдалось за допомогою 10 найбільших в Україні плазмових екранів діагоналлю 2м, які відтепер будуть використовуватись для трансляцій різноманітних подій у Львові.

Протягом місяця фан-зона «LeoFan»:

- відвідало близько 100 тис осіб;
- виступило 35 музичних колективів;
- презентовано 16 абсолютно нових пісень.
- у прямих ефірах і повторах транслювалось 45 матчів;
- на ярмарку засмажено близько 70 тис. ковбасок;
- VIP-зона прийняла 1,5 тис осіб, серед яких відомі музиканти, культурні та політичні діячі України
- переглядати матчі мали можливість люди з особливими потребами
- прийняла Велику волонтерську вечірку міста Львова «Волонтери запрошують»
- спільно з Олегом Скрипкою організувала «Етно-Диско»
- презентували спільний музичний проект музикантів Тараса Чубая та «Kozak System»
- відзначили ІІ Міський фестиваль пива у Львові

Фан-зону «LeoFan» було обрано як локацію для всеукраїнської презентації нового музичного проекту музикантів Тараса Чубая та «Kozak System» (ех-«Гайдамаки») та спільної програми Олега Скрипки та видатного скрипаля Василя Попадюка у рамках «Етно-Диско».

Саме у фан-зоні під накриттям «LeoFan» приймаючим містом Львів було влаштовано Велику волонтерську вечірку «Волонтери запрошують». Протягом усього Чемпіонату Європи з футболу волонтери приймаючого міста Львів надавали допомогу усім вболівальникам, що відвідали місто Львів, стадіон, офіційну фан-зону. Тепер, по закінченні Чемпіонату, місто Львів зібрало волонтерів на території гостинності «LeoFan», щоб офіційно подякувати їм за відданість та успішну роботу!

В цей день волонтерів та фанатів «LeoFan» розважали: Наталка Карпа та KARPARATION, гурт «Абукасимові капці», гурт «Патриція» (ex-«Кожному своє»), Сергій Притула, Dj Buratino та Андрій Жолоб. Кульмінацією вечірньої шоу-програми стала вогняна інсталяція, акторський перформенс «Лабіринти Львова» від театру «Воскресіння».

Визначною подією стало проведення офіційного нагородження волонтерів Чемпіонату Європи з футболу міським головою Львова Андрієм Садовим.

Організатором усіх подій, що відбувались в рамках «LeoFan» є «Дік-Арт» - компанія з організації подій №1 у Львові. Компанія «Дік-Арт» за 15 років діяльності стала компанією №1 з організації подій у Львові. Команда «Дік-Арт» має багато ідей і що важливо - можливостей для організації будь-якого свята, будь-якого масштабу, з будь-якої нагоди: чи то корпоративного, чи колективного, чи персонального.