HomeContactSitemap

Музично-мистецький «ПРОЕКТ ІВАСЮК»

У Львівській опері музично-мистецький «ПРОЕКТ ІВАСЮК» зібрав чотири аншлаги з нагоди 64-річчя від дня народження Володимира Івасюка.

 

Організаторами проекту виступили компанія з організації подій «Дік-Арт» та Микола Кулик, художній керівник та головний диригент Державної Заслуженої академічної капели України «Трембіта», які об’єднали на одній сцені естрадно-симфонічний оркестр, хорову капелу, естрадних виконавців та підкреслили все це ексклюзивними фото та відео з домашнього архіву родини Івасюка. Концерт викликав такий ажіотаж, що замість двох запланованих концертів організатори провели чотири.

 

 

 «Ми майже рік готувалися до цього музичного проекту. В нас була мета надати творам Івасюка масштабнішого і осучасненого звучання. Унікальність цього експерименту в аранжуванні пісень та поєднанні естрадного виконання з класичним хоровим співом у супроводі оркестру. Компанія "Дік-Арт" планує у травні концерти "ПРОЕКТУ ІВАСЮК" у Національному Палаці "УКРАЇНА" в Києві, а восени - всеукраїнський тур.  Ми долучимо до цих концертів відомих українських артистів», - повідомив Андрій Сидор, продюсер музичного «ПРОЕКТУ ІВАСЮК».

 

Як зазначив музичний продюсер «ПРОЕКТУ ІВАСЮК» Микола Кулик, якщо твори досконалі, то вони надаються до будь-якої версії: від джазової до рокової і симфонічної. «Сьогодні маємо інший час, зовсім інші вподобання… Тому постало питання, як зробити так, щоб пісні Івасюка подати у цікавій обробці, у новому звучанні, щоб вони абсолютно вписувались у звучання хору й оркестру. Судячи по схвальних відгуках, нам це вдалося».

Під час концерту глядачам на великому екрані показали рідкісне відео та неоприлюднені ніде раніше кадри з домашнього архіву родини Івасюка. Атмосфера панувала і у залі, де не залишилось жодного вільного місця, і за кулісами.

Нагадаємо, на сцені Львівської опери Павло Табаков, Наталка Карпа, Оксана Муха, Софія Федина та «Піккардійська терція» виконали 17 пісень, серед яких «Два перстені», «Лиш раз цвіте любов», «Дві скрипки», «Капелюх», «Запроси мене у сни свої», «Відлуння твоїх кроків», «Водограй». По завершенні концерту усі учасники разом із залом заспівали легендарну «Червону руту». Увесь зал стояв аплодуючи…

 

З питань організації концертів "ПРОЕКТУ ІВАСЮК" у Вашому місті та інших питань звертайтесь за телефоном 0322357788, або електронною адресою - info[at]dikart.com.ua