HomeContactSitemap

Cвяткування родинного дня - Nestle Family Day

14 липня компанія "ДікАрт" організатором одного з наймасштабніших корпоративних заходів -  святкування родинного дня - Nestle Family Day, яке відбулось одночасно у чотирьох містах - Києві, Львові, Харкові та Торчині.

2 700 осіб у Бухті Вікінгів та 2 000 осіб у Торчині отримали справжнє задоволення від цієї події! В обидвох місцях було розміщено велику сцену, на якій протягом цілого дня виступали музичні колективи.

На території свята було облаштовано Зону здоров'я, де професійні консультанти надавали всім бажаючим корисну інформацію стосовно проведення активного способу життя та підтримки власного тіла в тонусі. За допомогою спортивного інвентарю можна було виміряти тиск, пульс, вагу тіла, а також спробувати різноманітні види вправ.

Смачна кухня на природі забезпечила хороший настрій усім учасникам свята!

Для дітей була підготовлена особлива програма, яка в деякі моменти навіть конкурувала із головною сценою :)
Дитяча зона "Nesquik" стала одним із улюблених місць малечі, оскільки там вони могли скуштувати молочного напою чи сухих шоколадних сніданків, а для найменших була можливість посидіти за яскравими столиками, розмальовуючи веселі зображення. Аквагримери намалювали всім охочим метеликів, квіточок і навіть павучків, а клоуни стали родзинкою свята!

Веселі конкурси, забави і танцювальні майстер-класи принесли море задоволення та подарували радість дітям будь-якого віку, і навіть старшим.

Протягом свята, також було проведено скайп-зв'язок усіх локацій та відеотрансляція на екран із інших міст, розіграш подарунків, основним з яких була каво-машина та річний запас кави!

І кульмінацією свята можна назвати виготовлення дітьми та їх батьками великого солодкого торта із продукції ТМ "Світоч".