HomeContactSitemap

Відкриття Nestle Business Service

 

4 липня команда компанії успішно попрацювала над відкриттям Nestle Business Services.

Львівський центр стане третім у світі внутрішнім бізнес-сервіс-центром, який у складі міжнародного підрозділу «Бізнес Сервіс Nestlé» (NBS) буде забезпечувати здійснення окремих фінансових операцій, зокрема нарахування та виплати заробітної плати, а також певних процесів з управління персоналом. Центр, в якому працюватиме близько 350 кваліфікованих фахівців у галузі фінансів та управління персоналом, обслуговуватиме понад 20 країн регіону, таких як Росія, Польща, Румунія, Угорщина, Болгарія тощо.

У церемонії відкриття взяли участь Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк, Голова Львівської міської ради Андрій Садовий виконавчий віце-президент Nestlé S.A., зона Європа Лоран Фрекс, заступник віце-президента Nestlé S.A., керівник управління персоналом та адміністрації Жан-Марк Дювазен, керівник «Бізнес Сервіс Nestlé» (GNBS) Стефан Албі, фінансовий директор Nestlé S.A., зона Європа Саймон Сміт, керівник управління персоналом Nestlé S.A., зона Європа Альфредо Сільва, а також генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові Мауріціо Патарнелло.

 

 

Nestlé  - Компанія світового рівня, що організовує роботу кожного свого департаменту на високому рівня, створюючи найкращі умови роботи для своїх працівників. А отже і відкриття такого рівня бізнес-сервіс-центру повинно було пройти на відповідному рівні! Компанія «Дік-Арт» доклала усіх зусиль, щоб керівництво компанії Nestle,  почесні гості, журналісти та працівники отримали подію високого рівня організації і початок успішної плідної діяльності.