HomeContactSitemap

Урочисте нагородження партнерів ТМ "Світоч"

11 лютого у Львові компанія «Дік-Арт» організовувала «Урочисте нагородження  партнерів ТМ «Світоч». Захід відбувався в рамках V Свята шоколаду, а тому і локацією було обрано зал Львівського Палацу мистецтв, котрий міг вмістити велику кількість гостей.


Метою заходу було відзначення продавців продукції ТМ «Світоч», що особливо плідно у співпрацювали з компанією. Кожен з запрошених отримав відзнаку у вигляді офіційної грамоти від Компанії і сертифіката на цінні подарунки. Звичайно, окрім вручення відзнак для усіх гостей було влаштовано розважальну програму та фуршет.

В цей день зі сцени розважали студія «Магарич», кавер-група «Band.it» та гурт «Мандри», а в залі працювали міми, оперативний фото сектор, скульптори витесували з шоколаду ТМ «Світоч» цікаві композиції та пропонували гостям спробувати себе в такому мистецтві.


Окрім подарунків-відзнак, кожен гість став учасником розіграшу подарунків, що відбувся на сцені поміж шоу-програмою. 10 щасливчиків стали власниками цінних подарунків: побутова, мобільна та комп’ютерна техніка!