HomeContactSitemap

Святкування річниці Торгово-розважального центру "King Cross Leopolis"

   Компанія «Дік-Арт» створювала свято для найбільшого Торгово-розважального центру «KingCrossLeopolis». Святкова нагода - найважливіша подія – День народження. 1 рік існування на ринку і така кількість шанувальників та постійних клієнтів – це неабиякий успіх. Тому гідно привітати усіх клієнтів було важливим завданням, свято повинно було бути цікавим і дорослим і дітям, а святковий торт повинен  дістатись кожному!

 

 

   З обидвох входів у ТРЦ “KingKross” –, котрі вітали усіх святковими пантомімами.

У холі першого поверху розміщався , що протягом двох днів зустрічає гостей , створюючи вишукану атмосферу та налаштовуючи гостей на особливий святковий настрій. Поміж тим ведучий розважав усіх азартних людей конкурсами та забавами з надзвичайно щедрими подарунками від відомих брендів, що містяться у ТРЦ KingCross.

На другому поверсі було облаштовано розважальну зону для діток – тут розміщався дитячий ляльковий театр, що протягом дня розважав діток різними казочками, та інтерактивні розваги від клоунів театру Wagabunda.

 

Кожного дня гостей чекав особлива вечірня святкова програма:

26 березня дарували перше україномовне гумор-шоу "Вар'яти" з одним з найвідоміших ведучих та  гумористів України Сергієм Притулою, а 27 березня у галереї ТРК «KingCrossLeopolis» було по справжньому дивовижне дійство – пісочна анімація – казка «Спляча красуня»