HomeContactSitemap

Український Кавовий Фестиваль

В рамках фестивалю «Львів на тарілці» компанія «Дік-Арт» організувала найважливішу кавову подію року - Український Кавовий Фестиваль. Цього року змагання найкращих баріста країни відбулось у «найкавовішому» місті країни, — Львові, за підтримки кави Buondi.

Близько 200 професіоналів з'їхались з усіх куточків України, щоб виявити найкращих баріста і каптестерів. Під егідою SCAE в Україні (Асоціація Спешіалті Кави Європи) відбулися чотири офіційні національні чемпіонати, які проводяться згідно міжнародних правил і регламенту та санкціоновані WCE (World Coffee Events):

• VIII Український Чемпіонат Баріста (Ukraine Barista Championship)
• IV Український Чемпіонат Каптестерів (Ukraine Cup Tasters Championship)
• IV Український Чемпіонат Латте-Арт (Ukraine Latte Art Championship)
• IV Український Чемпіонат Кава та Алкоголь (Ukraine Coffee In Good Spirits Championship)

Розпочався фестиваль 20 квітня з IV Чемпіонату Кава та Алкоголь, переможцем якого став Роман Смірнов (з кав’ярні «Kofein», Полтава). Слід зазначити, що переможець Чемпіонату кава та Алкоголь поїде 1-4 листопада 2012 року до Сеулу (Корея), де представлятиме Україну на World Coffee In Good Spirits Championship.

21 квітня відбувся IV Український Чемпіонат Латте-Арт. Переможцем став Руслан Карелашвілі («Kofein», Харків. Переможець поїде захищати честь України на World Latte Art Championship, який відбудеться у Сеулі (Корея) 1-4 листопад 2012 року.

IV Український Чемпіонат Каптестерів відбувся 22 квітня 2012 року, переможцем став Єгор Полянський (Illusione Coffee Roasters, Дніпропетровськ. Переможець поїде представляти Україну на World Cup Tasters Championship, який відбудеться у Відні (Австрія) 11-15 червня 2012
року.

Перемогу у VIII Українському Чемпіонаті Баріста отримала Наталя Остапюк («Світ Кави», Львів. Львів’янка Наталя Остапюк поїде захищати честь України на World Barista Championship, який відбудеться у Відні (Австрія) 11-15 червня 2012 року.

Організатори – SCAE-Ukraine та компанія «Дік-Арт»