HomeContactSitemap

Урочисте закладення першого каменю розважального центру «Форум-Львів»

Яскравою церемонією закладення першого каменю розпочалось будівництво нового торгового  центру  «Форум Львів». Розробники проекту компанія Мульті Девелопмент Юкрейн, Галерея-Центр і Будхаус  Групп запросили більше 200 гостей на свій прикрашений будівельний майданчик. Підрядником з організації  урочистостей виступила компанія Дік-арт.

 

У білосніжному наметі, площею  200 кв.м. та прикрашеному в корпоративних кольорах компанії Мульті Девелопмент Юкрейн, на учасників церемонії чекали урочисті з нагоди відкриття, прес-конференція за участі ЗМІ, мультімедійна презентація на великих плазмових екранах та святковий фуршет. Усі бажаючі гості мали змогу прогулятися червоною доріжкою до місця символічного викопування ящика шампанського посеред будівельного майданчика майбутнього торгового центру та зробити фотографію на згадку про старт будівництва у корпоративному фотосекторі. Окрім, цього кожен гість отримав смачний львівський подаруночок  на згадку про захід.

 

Компанія Мульті Девелопмент Юкрейн зазначає, що центр «Форум Львів» є одним з найбільш очікуваних проектів у регіоні. ТЦ «Форум Львів» розташується в центрі міста, на вулиці Під Дубом, недалеко Оперного театру. Загальна площа проекту складає 69 000 кв.м (орендована – 36 000 кв.м), в рамках запуску центру буде створено більше ніж 800 нових робочих місць. Також передбачається підземний паркінг на 620 місць. На верхньому рівні триповерхового торгового центру розмістяться кінотеатр, зона відпочинку та ресторани з видом на місто.