HomeContactSitemap

"Дік-Арт" організував урочисте відкриття заводу "ЛЕОНІ"

15 липня 2003 року компанія "Дік-Арт" урочисто відкрила найбільший і найсучасніший в Європі завод LEONI Wiring Systems UA GmbH. У святкуванні взяло участь близько 750 гостей.

15 липня у Стрию на Львівщині відкрито найбільший і найсучасніший в Європі завод «Леоні», який почав виробляти бортову електропроводку для автомобілів різних євромарок. Підприємство, як і планували німецькі інвестори, споруджено за 15 місяців і 100% своєї кабельної продукції експортуватиме на Захід. Сьогодні із задекларованих у цей проект 40 млн євро освоєно 13 млн. Впродовж двох наступних років ще 22 млн євро будуть вкладені у виробничі лінії, 5 млн євро — в інформаційні системи.

Для підготовки та проведення відкриття заводу було використано 240 м. тафтингового покриття, 3500 повітряних кульок у корпоративних кольорах "ЛЕОНІ", змонтовано сцену висотою 10 м., видруковано спеціальні вітальні банери розмірами 10Х5 та 5Х2 м.

В урочистій програмі відкриття взяли участь естрадні та народні колективи, камерний оркестр, військовий духовий оркестр.

Довжина фуршетних столів сягнула 50 метрів. Вони були розміщені в новозбудованих цехах заводу. Фуршет обслуговували 80 офіціантів.