HomeContactSitemap

Наші клієнти та партнери

Надійне партнерство завжди є потрібним для розвитку будь-якого бізнесу. Відтак, отримуєш хороший результат і велику насолоду від співпраці, коли знаходиш саме таких партнерів. Компанія "Дік-Арт" - це висококласні фахівці своєї справи, чудова команда креативних молодих людей, які люблять своє славне місто, творять для нього і дарують радість буття всім оточуючим. Бажаю компанії "Дік-Арт" значних професійних звершень, громадського визнання та процвітання . Дякуємо, що ви такі є.

Андрій Подураєв, директор Львівської обласної дирекції

СК "АХА Страхування" 

 

 

Ми всі народилися на цьому світі і в кожного з  нас є якась МІСІЯ. У "Дік-Арт" місія - дарувати тисячам людей святкову, музичну атмосферу. Дякуємо за все, що зробили особисто для нас, ми завжди будемо раді зустрічі. Дякую Ігорю та Андрію Сидорам і агентству "Дік-Арт",  що цінуєте роль музики в житті музикантів і простих людей.

Нино Катамадзе & Insight

Висловлюю Вам свою вдячність за організацію і проведення заходів для компанії “Нестле Україна”. Високо оцінюємо рівень професіоналізму та компетентності команди, яка працювала над проектами. Окрема подяка за розробку подій директору компанії “Дік-Арт” Ігорю Сидору, який завжди робить все можливе, щоби проект вдався. Бажаю Вам хороших клієнтів, творчих успіхів та цікавих проектів!
Геннадій Радченко, директор з корпоративних питань компанії “Нестле Україна”

Бути одним із передових і стабільних банків на сучасному фінансовому ринку України без надійних партнерів річ майже неможлива. Філія ВАТ "Укрексімбанк" у м.Львові задоволена успішною співпрацею з компанією DIKAPT, яка комплексно і надзвичайно якісно забезпечує рекламними послугами та масовими рекреаційно-відпочинковими заходами мешканців різних регіонів нашої держави.Бажаємо процвітання!
Олександр Іванов, керуючий філією у м. Львові

Перфектна організація свята відкриття заводу LEONI Wiring Systems UA GmbH!

Вернер Гайлінгер, генеральний директор заводу "Леоні" в Україні

Щиро вдячні компанії DIKAPT за високий професіоналізм у підготовці й проведенні святкування 80-річчя «Львівтрансгазу». Успіхів та задоволених клієнтів!

Володимир Фек, директор з маркетингу компанії "Львітрансгаз"

Компанія «Дік-Арт» за своїм професійним рівнем перевищує будь-яку відому мені іншу компанію у Львові, що спеціалізується на проведенні концертів та special events. Це стає особливо помітним, коли під час організації тієї чи іншої події виникають непередбачені питання, які компанія вміє вирішувати дуже оперативно. Недарма при організації та проведенні найбільшого у Львові рок-фестиваля «Stare Misto” ми плідно співпрацюємо саме з «Дік-Артом» вже два роки поспіль.

Максим Васильєв, директор з маркетингу Першої приватної броварні

 

Вдячні за співпрацю: