HomeContactSitemap

АЕРОДИЗАЙН

Святкуйте з нами! або Кулькоспад щастя від компанії „Дік-Арт”

 Важливою складовою будь-якого заходу є декорації. Презентація це, приватний ювілей чи корпоративна вечірка – тут не обійтись без оригінального декору, який створить непідробну атмосферу причетності до свята.

Беззаперечним лідером серед таких прикрас є повітряні кульки. Вони вписуються у будь-який інтер‘єр і є неодмінним атрибутом свята.

У лікарів-психотерапевтів є тест на психічну врівноваженість, - порожній квадратик, під яким написано слово „Свято”. Якщо пацієнт намалює у цьому квадратику повітряну кульку, значних відхилень у його психіці немає.

Повітряні кульки – це найпростіший та найшвидший спосіб зробити будь-яке свято яскравим та незабутнім. Святково привабливими стають приміщення, сцена, фасади будівель, вітрини – усе, що можна уявити у компанії повітряних кульок. А отримати у подарунок повітряну кульку не менш приємно, ніж квітку. Діти, безумовно, саме кулькам віддадуть перевагу. Легкі, майже невагомі, вони сприймаються як уособлення свята, символ щасливо прожитого дня, а вдячна посмішка в бік того, хто представляє свою компанію за допомогою повітряних кульок, - природна реакція.

ДРУК ЛОГО НА КУЛЬКАХ

Оформляючи корпоративні свята, жодна поважаюча себе компанія не відмовиться від повітряних кульок з надрукованим на них логотипом. Кулькоспади, коли тисячі різноманітних кульок летять у небо, або сипляться на голови глядачів, - яскраве видовище, яке викликає сильні позитивні емоції.

Події, які супроводжуються таким захопленням, запам‘ятовуються надовго.

Компанія „Дік-Арт” подарує вам це захоплення!

Оформлення кульками з логотипом фірми, оригінальними фігурами з повітряних кульок різноманітних кольорів та форм, букети та ланцюжки з кульок, арки, гірлянди, панно, кулькоспади,- усе це зробить ваше свято незабутнім, оригінальним та неперевершеним!

ПРАЙС-ЛИСТ

  • Гірлянда(повітря) 1 м. пог. – 40 грн. 
  • Панно, 1 кв.м. (72-96 кульок) – 200 грн.
  • Фольговані кульки з гелієм – від 50 грн.