HomeContactSitemap

КЕЙТЕРІНГ

Шлях до гаманця клієнта пролягає через його шлунок :-)!!!

На власному багаторічному досвіді ми переконані, що максимальний ефект від PR-акції або презентації чи інших заходів досягається таким заходом, як кейтерінг.

Компанія “Дік-Арт” готова запропонувати Вам професійну організацію усіх можливих форм кейтерінгу:

  • фуршет
  • банкет
  • coffee-break
  • презентація
  • дипломатичний прийом
  • барбекю

Ми гарантуємо одночасне  та якісне обслуговування від 5 до 2000 осіб.

Технічні можливості, а головне - ДОСВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ дозволяють максимально відповідати Вашим побажанням.

Ми запропонуємо приміщення, декорації (повітряні кульки,квіти), кілька варіантів конфігурації та кольорового оформлення столів (зелений, синій, бордовий), крім того, ми готові організувати експрес-прийом менш ніж за 24 години.

Ми працюємо з кожним клієнтом ІНДИВІДУАЛЬНО, враховуючи усі побажання та вимоги.

РІЗНОМАНІТНЕ МЕНЮ, яке включає в себе страви європейської, східної, азіатської кухні, зможе зацікавити кожного.

Ми надавали кейтерінгові послуги під час  відкриття заводу LEONI Wiring Systems UA GmbH та W.E.T. Automotive, виставок Samsung та Motorola, відкриття відділень банків HVB, Procreditbank, Укрсиббанк, Укрексімбанк, річного з'ізду NESTLE, численних open-air акцій UMC, Jeans, Samsung, Київстар, туристичної конференції "Win with the Lion", сотні  невеличких корпоративних свят, грандіозних весіль, днів народжень.


Разом з Вами ми створимо смачний рецепт успіху Вашого свята ! 

Захотілося щось спробувати? Телефонуйте - 032 2357788.

ШОКОЛАДНІ ФОНТАНИ

Новинка від нашої компанії!

Любі поціновувачі шоколаду!

Компанія «Дік-Арт» сердечно вітає Вас у світі спокус, насолод, чуттєвості, радості та задоволення…

Використовуючи шоколадний фонтан, Ви запрошуєте себе та Ваших гостей у солодку пригоду, яка гарантуватиме, що подія, яку Ви організували, зачепить і спокусить усіх її учасників.

Уявіть на хвильку, як аромат шоколаду заповнює приміщення і

Ваші гості не можуть зупинитися від спокуси насолоджуватись шоколадом ще й ще…  Ваші відчуття будуть ніжитися у звабливому шоколадному ароматі, тіло радітиме від ніжної розплавленої шоколадної маси, а очі їли б і їли…

Пропонуємо Вашій увазі шоколадні фонтани всесвітньо відомої англійської фірми “Sephra”.

Шоколадні фонтани - один з обов'язкових атрибутів весілля та особливих подій!  Приєднуйтесь до тисячі задоволених клієнтів :)) І хто знає, можливо, Королева Англії ласувала  нашими  шоколадними шедеврами..., адже “Sephra” - це ім'я, якому довіряють в галузі шоколадних фонтанів.

За допомогою шоколадних фонтанів можна робити вражаючі шоколадно-фруктові фондю. Шоколадний потік у кілька рівнів – це справжня кульмінація та незабутнє враження для Вас та Ваших гостей!

Не лише діти захоплюються шоколадними фонтанами! Це декоративна та кулінарна привабливість Вашого свята!

Якщо Ви хочете орендувати чи придбати шоколадний фонтан – Ви на правильному шляху. Забронюйте його на Ваш захід! У нас Ви можете отримати усі необхідні аксесуари, від найніжнішого шоколаду до шпажок і свіжих фруктів.

Спеціально до Свята Шоколаду 2010 компанія "Дік-Арт" закупила найсучасніші американські шоколадні фонтани двох видів - висотою 90см. і 120 см. та місткістю 15 та 20 кг. шоколаду відповідно. Фонтани виготовлені з надчистої харчової сталі і є абсолютним хітом цьогорічних кондитерських виставок.

Якщо у Вас виникають питання щодо способу замовлення або нашої продукції, контактуйте з нами, не вагаючись.

 Просто телефонуйте (032) 2357788!