HomeContactSitemap

ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Компанія "Дік-Арт” надає повний спектр послуг з технічного забезпечення організації видовищних заходів, фестивалів та концертів по всій Україні.

 

Яскравий елемент сценографії – «Мультімедійна платформа Україна»

Компанія «Дік-Арт» пропонує унікальну сценічну конструкцію, яка є єдиною в Україні. Мультимедійна платформа «Україна» - це унікальна сценографія для проведення концертів та різноманітних вистав. Мультимедійну платформу сконструйовано у вигляді  карти України. Кольорова підсвітка платформи створює сприятливу атмосферу під час проведення концерту чи творчих виступів. Конструкція має 6,5 метрів завдовжки та 4,5 метрів завширшки. Над платформою розміщується велика повітряна куля наповнена гелієм та діаметром 5 метрів. Підсвічена вона може використовуватися як проекційна поверхня для будь-яких трансляцій та підніматися на висоту 30-50 метрів.

Платформа «Україна» складається з двох сценографічних елементів: сцени-подіуму та мультимедійної кулі.  Матеріал поверхні подіуму  – органічне скло з кольоровою LED-підсвіткою по контуру. Сам подіум тримається на міцних металевих ніжках за принципом стола. У комплект входять електричні адаптери для підсвічування та пульти дистанційного управління.

Другий елемент – це мультимедійна куля діаметром 5 метрів, яка підвішується на спеціальні шнури і кріпиться на карабіни. Куля підсвічується кольоровою LED-підсвіткою. У комплект входить: якорі  та мішки з піском для  фіксування.

 

 

 

Організуйте власний ярмарок!

У компанії «Дік-Арт» є можливість допомогти Вам організувати власний

ярмарок, надавши в оренду 25 комфортабельних торгово-презентаційних будиночків для здійснення торгівлі. Дерев'яна конструкція розміром 1.75х2.50 метрів складається з трьох закритих сторін та сторони з відкритим

прилавком. Торгово-презентаційний будиночок повністю закривається на ніч.

Також конструкція містить площину (фриз) для розміщення реклами

замовника. Торгові будиночки можна орендувати у будь-якій кількості, від 1 до 25 штук.

 

Залиште гарні  спогади про Ваше свято!

Компанія «Дік-Арт» може надати в оренду мобільні інформаційні стенди, а саме конструкції для розміщення банерів. Конструкції можуть бути використані для організації фотосектору під час масштабних подій, як у приміщенні, так і на свіжому повітрі. В приміщені ці конструкції можуть стати елементом внутрішнього оформлення  прес-конференцій презентацій та нагороджень (press-wall, brand-wall). Інформація про компанію та її логотипи  розміщенні на цих банерах гарантовано попадають до об’єктивів преси. 

Технічні характеристики:

·         ферма алюмінієва (типу квадролайт) 

·         конфігурація куб

·         площа забудови – 320*320 см

·         висота конструкції – 310 см

·         ширина – 320 см

·         розмір банера 240*265 см

Гарним елементом декору фотосектору Вашого заходу також може стати червона доріжка, яку Ви можете теж замовити в нас.

Також ми можемо Вам запропонувати більш компактну конструкцію для розміщення Вашого банера в приміщені.  Ця конструкція може розміщуватися на сцені чи подіумі. Конструкція складається з комплекту сталевих хромованих труб та банера з повноколірним надруком. Розмір банеру 240*265 см.

 

 

Ексклюзивна пропозиція з оренди партеру на 400 місць!

Компанія «Дік-Арт» може надати Вам в оренду партерні стільці, які дозволять перетворити будь-яке приміщення чи  відкриту ділянку Вашої локації у комфортний глядацький зал. У розпорядженні компанії «Дік-Арт» знаходиться  дерев’яні  стільці  з’єднані по 4 штуки. Стільці можна замовити із темно-синіми та бордовими накидками.

 

Відокремте  місце для свого свята!

Також  компанія «Дік-Арт» може запропонувати Вам відгороджувальні стійки  та перегородки різних форматів із можливістю їх брендування.

Дерев’яні каркасні перегородки, із  можливістю нанесення на банерну тканину стійки повноколірного зображення розміром 200*140 см.,  можуть слугувати додатковою рекламною площиною для Вашого заходу чи бренду, а також виконувати відгороджувальну функцію для певної території.

Компанія «Дік-Арт» може запропонувати Вам більш компактні відгороджувальні дерев’яні стійки розміром 1 м. на 1,2 м. На цих стійках  Ви також маєте  можливість розмістити повноколірне зображення на самоклеючій плівці максимальним розміром 97*67 см.

Сьогодні компанія «Дік-Арт» може надати Вам в оренду 18 дерев’яних каркасних перегородок та 20 відгороджувальних стійок.

 

З питань оренди обладнання звертайтеся у відділ організації подій за телефоном: (032) 235 77 88